Правила користування сайтом

Сьогодні 22 січня, 12:57


Загальні положення

Дані правила сайту today.te.ua (надалі – Правила) поширюються на користувачів сайту today.te.ua (надалі – Сайт) і регулють способи користування Сайтом та взаємовідносини між користувачами та адміністрацією Сайту.
При використанні Сайту, користувач погоджується з цими Правилами.
Кожен може без попередньої реєстрації переглядати усю інформацію, яка розміщена на Сайті.
Для використання додаткових можливостей Сайту, а саме: додавання інформацій про події та отримання інших послуг від адміністрації Сайту обов’язковим є здійснення реєстрації на Сайті.

 

Реєстрація користувачів на Сайті

Для реєстрації на Сайті користувач повинен зазначити правдиву інформацію про себе, у реєстраційній формі при реєстрації на Сайті.
У разі невиконання цієї умови, адміністрація Сайту має право видалити обліковий запис такого користувача.
Користувач самостійно вказує своє ім’я або погоджується з тим, що Сайт отримає таку інформацію з вказаного користувачем профілю у Facebook або Google.
Реєструючись на сайті користувач дає згоду на обробку адміністрацією Сайту персональних даних, якщо такі будуть ним зазначені. Адміністрація Сайту може здійснювати обробку персональних даних виключно для контактування з користувачем для цілей діяльності Сайту.
Користувач надає свою згоду на використання адміністрацією Сайту інформації про подію, яка додана користувачем на Сайт.


Додавання подій на Сайт

При додаванні події на Сайт користувач зобов’язаний:
Зазначати достовірну та коректну інформацію про подію та її організаторів, а також достовірно та коректно зазначати усі інші дані, необхідні для додавання події.
Вносити інформацію про подію українською мовою.
Користувач несе повну відповідальність за розміщення на Сайті будь-якої інформації.
При додванні події на Сайт користувачу забороняється:
Додавати події, інформація про які сприяє або може сприяти вчиненню злочинів, адміністртивних правопорушень та вчиненню інших дій, які порушують чинне законодавство України.
Викладати в інформації про подію текстові та графічні матеріали, які порушують вимоги чинного законодавства України, або дії з розміщення яких порушують вимоги чинного законодавства України.
Викладати в інформації про подію будь-яку іншу інформацію, яка може розцінюватись як порушення вимог чинного законодавства України, або дії з розміщення якої можуть розцінюватись як порушення вимог чинного законодавства України.
Вчиняти інші недобросовісні дії.


Опублікування події на Сайті.

Подія додана користувачем публікується на Сайті після здійснення її модерації адміністрацією Сайту.
Адміністрація Сайту має право відмовити у опублікуванні події доданої користувачем та видалити її.
Адміністрація Сайту має право призупинити опублкування події доданої користувачем, якщо подана в ній інформація, на думку адміністрації Сайту, потребує редагування чи будь-якого внесення змін.
Адміністрація Сайту призупиняє опублікування події доданої користувачем, якщо така підпадає під визначений адміністрацією Сайту перелік подій, опублікування яких здійснюється за оплату, при умові, якщо користувачем така оплата не здійснена.


Повноваження адміністрації Сайту

Адміністрація Сайту має право:
Використовувати адреси електронної пошити зареєстрованих користувачів для розсилання їм інформації, що стосуються предмету діяльності Сайту.
Видаляти, редагувати або змінювати будь-який контент, який створений користувачем, якщо він не відповідає дійсності, є некоректним або порушує права та інтереси третіх осіб.
Видалити або блокувати обліковий запис користувача у разі порушення ним Правил Сайту або здійснення з його облікового запису дій, які порушують Правила Сайту, а також у разі отримання несанкціонованого доступу до цього обілкового запису третіх осіб.


Відповідальність адміністрації Сайту

Користувач несе відповідальність за будь-яку шкоду, яка завдана третім особам та державі, внаслідок використання ним Сайту.
Адміністрація Сайту не здійснює обов’язкової перевірки матеріалів, що розміщується користувачем на Сайті.
Адміністрація не несе відповідальності за зміст матеріалів, які розміщені на сайті користувачами та за порушення користувачами законодавства України, а тому числі у сфері інтелектуальної власості.
Адміністрація не несе відповідальність за повну або часткову втрату контенту Користувача, що розміщений на Сайті.

Залишились запитання?

Чи хочете отримати безкоштовну інформацію?

© Всі права захищено. Тернопіль 2017. Правила сайту

Дякуємо

Ваша заявка успішно відправлена